Reagujte bez životopisu

Vývojář SW aplikací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Liberec I-Staré Město, Liberec, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, univerzitu v Libereckém kraji, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojář SW aplikací.

Náplň práce:

  • Analýza zadání a návrh způsobu řešení
  • Vývoj backend nebo frontend částí aplikací, unit testů a testovacích scénářů
  • Optimalizace datového modelu a databází
  • Možnost práce na vývojových projektech VR/AR či vývoj mobilních aplikací
  • Nasazení řešení v prostředí CESNET nebo u zákazníka
  • Možnost krátkodobé či dlouhodobé práce na projektech v České republice (např. Škoda Auto), ale i v zahraničí (např. Německo – Volkswagen, Siemens)
  • Spolupráce ve vývojovém týmu a sdílení kódu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně IT směru)
  • Bez vzdělání v požadovaném směru je praxe nutná
  • Základní orientace ve webových technologiích
  • Analytické a logické myšlení
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Schopnost práce samostatně i v týmu
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání
  • Znalost technické angličtiny
  • ŘP sk. B

Výhodou:

  • Znalost jazyka Java J2EE, Javascript, Typescript, C#, .NET CORE
  • Znalost JS frameworků a Bootstrap
  • Znalost AZUREDEVOPS, GIT, Windows/Linux serverového prostředí, cloud prostředí MS AZURE, RH Openshift, Amazon AWS, Google, znalost kontejnerizace
  • Znalost relačních i noSQL databází, znalost SQL jazyka a jeho praktického využití
  • Znalost IdP řešení a autentizačních protokolů
  • Zkušenosti s optimalizací 3D dat a renderingem, znalost nástrojů Unity, Blender, Unreal Engine
  • Kreativní myšlení, schopnost systematické práce a vyvozování závěrů
  • Smysl pro zodpovědnost a týmovou práci
  • Schopnost samostatně komunikovat s klientem a prezentovat výstupy ústní i písemnou formou
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Práci na HPP s možností plného i zkráceného úvazku
  • Zajímavou, různorodou práci v malém kolektivu
  • Jistotu profesního a osobního růstu
  • Možnost home office – dle domluvy
  • 6 týdnů dovolené (při 100 % úvazku)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Univerzitní mateřskou školku
  • Dětský koutek pro děti batolecího věku
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, DIP
  • Jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole
  • Zdarma sportovní aktivity (např. tenis, sauna, posilovna) v objektech univerzity
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • Dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje), parkoviště a krytá stání pro kola
  • Možnost ubytování v blízkosti pracoviště v univerzitních ubytovacích kapacitách
  • Místo výkonu práce: Liberec

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená více než 5 týdnů
Ubytování/příspěvek na ubytování
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Firemní školka

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku