Reagujte bez životopisu

Autolakýrník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Sadská, Okres Nymburk
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující komplexní služby od prodeje vozidla přes financování, pojištění, servis, vykoupení starého vozu až po veškeré administrativní úkony, hledáme nové kolegy na pozici Autolakýrník.

Náplň práce:

  • Lakování osobních vozidel v lakovacím boxu
  • Práce na luxusních automobilech
  • Přípravné práce k lakování, tmelení, základování, broušení
  • Práce v přátelském kolektivu 2 mladých lidí

Požadujeme:

  • Praxe v oboru
  • Pečlivost, dochvilnost, týmová práce
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost materiálů Spies Hecker - výhodou

Nabízíme:

  • Možnost ubytování v rodinném domě
  • Nadstandartní platové ohodnocení ovlivněné Vaším výkonem, kvalitou a přístupem odvedené práce (45 000 – 80 000 Kč / měsíc)
  • Zázemí rychle rostoucí firmy
  • Sleva na služby poskytované firmou
  • Odborná školení Spies Hecker
  • Možnost profesní a osobního rozvoje
  • Pracovní doba Po – Pá (dle dohody možnost práce o víkendu)
  • Práce na plný úvazek
  • Místo výkonu práce: Sadská

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku