Reagujte bez životopisu

Telekomunikační technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihlava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je předním dodavatelem v oblastech velkoobchodní telekomunikační služby a drážní infrastruktury, hledáme vhodného kandidáta na pozici Telekomunikační technik.

Náplň práce:

  • samostatně zajišťovat údržbu, opravy a výstavbu telekomunikačních a datových zařízení
  • lokalizovat a odstraňovat jejich závady nezjistitelné diagnostikou

Požadujeme:

  • řidičské oprávnění skupiny B
  • vzdělání SO/SŠ elektrotechnického směru
  • osvědčení Vyhlášky č. 194/2022 Sb., min § 6
  • zkušenosti s údržbou telekomunikačních zařízení výhodou
  • základní znalost práce na PC – e-mail, internet, vyplnění jednoduché tabulky v MS Excel

Nabízíme:

  • jistotu dlouhodobého uplatnění a férového jednání
  • zaškolení a podporu zkušené pracovní skupiny
  • zkušenosti na druhé největší optické síti v ČR
  • pravidelnou a předem naplánovanou pracovní dobu 6,00 - 14,00 hod.
  • úhradu poplatku za složení zkoušky na vyhlášku 194/2022 Sb. § 8 ihned po nástupu (min. § 6)
  • povinná profesní školení, která plně hradíme, nabídku interního vzdělávání
  • pracovní oděv včetně kvalitního vybavení s pravidelnou obměnou
  • očkování proti klíšťové encefalitidě zdarma
  • stravenkový paušál
  • levné mobilní volání pro celou rodinu
  • příspěvek na životní pojištění i penzijní připojištění, na dovolenou a dětské tábory
  • 5 týdnů dovolené, poukázky FlexiPass pro vstupy na sportoviště, do divadel, na nákup v lékárně a mnoho dalších výhod
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na dovolenou
Příspěvek na pracovní oblečení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4824103  Datum zveřejnění: 6.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.