Prodejce náhradních dílů pro nákladní vozy

PREKOS ATS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Příborská 38, 739 42 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-10
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:PREKOS ATS s.r.o., IČ 28609034
Pracoviště:Příborská 38, Zelinkovice, 739 42 Frýdek-Místek 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-10
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A16 19/10/2016
Pro naši provozovnu v Zelinkovicích hledáme kolegu na pozici prodejce náhradních dílů pro nákladní vozy.
Pracovní náplň:
- Prezentace a prodej sortimentu stávajícím a novým zákazníkům
- Péče o stávající klientelu
- Komunikace se zákazníky, poskytování odborných informací
- Objednávání a prodej dílů
- Vyhledávání dílů prostřednictví elektronických katalogů
- Práce s firemním programem PREMIER
- Aktivní rozvoj obchodních aktivit u stávajících i nových zákazníků
- Zpracovávání obchodních nabídek a vyjednávání obchodních podmínek u zákazníka
- Komplexní péče o klíčové klienty
- Zpracování objednávek od odběratelů
- Každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový)
- Orientace ve skladu náhradních dílů
- Příjem a výdej zboží ve skladu
- Příprava na expedici zboží přepravními službami
- Řešení reklamací
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
- ŘP sk.B
- Technická orientace
- Komunikační schopnosti, flexibilita
- Samostatnost a smysl pro týmovou spolupráci
- Loajálnost a vysoké pracovní nasazení
- Požadujeme předchozí praxi s prodejem náhradních dílů na nákladní vozy
- Podnikavou osobnost s chutí se rozvíjet
Nabízíme:
- Perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- Motivující finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na životní pojištění)
- Prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
- Nástup možný ihned
- Hlavní pracovní poměr
- Hrubá mzda 20.000,- hrubého
Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11239050792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou