Mechanik strojní

PREOL, a.s. (MPSV)

Místo práce
Terezínská 1214, 410 02 Lovosice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení (31146)

Pracoviště a kontakty

Firma:PREOL, a.s., IČ 26311208, http://www.preol.cz
Pracoviště:Terezínská 1214, 410 02 Lovosice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň po zaškolení a zvládnutí celé problematiky:
" kontrola a zajištění provozuschopnosti technologického zařízení
" plánování a organizace oprav technologického zařízení prostřednictvím vybraných společností
" vedení příslušné technické dokumentace, dokumentace oprav a úprav technologie
" jednání s dodavateli služeb a náhradních dílů, zajišťování ND; příprava, zajištění a účast na výběrových řízeních
" zadávání oprav, předávání zařízení k opravě, kontrola provedených oprav, přebírání zařízení po opravách
" zpracování podkladů pro preventivní údržbu, vyhodnocování poruchovosti, návrhy na opatření
" spolupráce s ostatními členy týmu údržby a výrobním úsekem
" podpora investičních akcí
Požadujeme:
" středoškolské vzdělání s maturitou ve strojním oboru - PODMÍNKOU
" praxi v oboru strojní údržby minimálně 2 roky - PODMÍNKOU
" základní znalost práce a čtení technické dokumentace (projektová, technická) - VÝHODOU
" dobrou znalost práce na PC (zejména Excel a Word) - PODMÍNKOU
" alespoň základní znalostí AJ s cílem dále se v jazyce zdokonalovat - PODMÍNKOU
" řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme:
" Jednosměnný provoz (pondělí-pátek)
" Zaměstnání ve stabilní a prosperující české společnosti
" Práci s nejmodernější technologií
" Prostor pro samostatnou a zodpovědnou práci a profesní růst
" Motivující finanční ohodnocení a řadu zaměstnaneckých výhod včetně 5 týdnů dovolené, zvýhodněného stavování v areálu a kafetérie zaměstnaneckých benefitů
Nástup: IHNED
Smlouva: na dobu určitou 1 rok
s předpokladem prodloužení na neurčitou v případě bezproblémového
zapracování
V případě že Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám životopis na [email protected]
nejpozději do 31.12.2016 nebo kontaktujte V. Sedlákovou na 416 564 911. Rádi se s Vámi setkáme osobně.

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 11765310712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou