Finanční účetní

PREOL, a.s. (MPSV)

Místo práce
Terezínská 1214, 410 02 Lovosice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-25
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:PREOL, a.s., IČ 26311208, http://www.preol.cz
Pracoviště:Terezínská 1214, 410 02 Lovosice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-25
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Společnost PREOL, a.s. přijme do svého týmu

Finanční(ho) účetní

Hledáme kolegyni/kolegu:
s minimálně středoškolským vzděláním se zaměřením na finance a účetnictví
s velmi dobrou znalostí účetnictví a alespoň 3 letou praxí - PODMÍNKOU
požadujeme znalost postupů účtování a platné legislativy, účetních výkazů, problematiky pohledávek a jejich pojištění, DPH a základů legislativy v oblasti daní
s dobrou znalostí práce na PC (MS Office, Word, Excel )
znalost práce v SAP a anglického jazyka VÝHODOU

Kolegyni či kolegu se schopností pracovat samostatně, systematicky a pečlivě a se vstřícným a ochotným přístupem k druhým

Jejíž/jehož pracovní náplní bude:
zajištění účetních úkonů v dané části finančního úseku
práce v systému SAP
správa pohledávek včetně jejich pojištění
kontrola a účtování došlých faktur
vedení pokladny
měsíční kontrola účtů

My Vám nabízíme:
Zázemí a jistotu stabilního a prosperujícího zaměstnavatele
Řadu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, dotované stavování v areálu, příspěvek na penzijní připojištění, kafetérii zaměstnaneckých benefitů, zvýhodněné volání a internet, výuku AJ, firemní akce pro zaměstnance, slevy u obchodních partnerů na pojištění, cesty a další produkty)
prostor pro samostatnou a zodpovědnou práci
možnost profesního vzdělávání a kariérního postupu v rámci PREOL, a.s. a PREOL FOOD, a.s.
malý a přátelský kolektiv

V případě že Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám životopis s označením ÚČETNÍ na [email protected] nejpozději do 28.02.2017. Kontaktní osoba: v. Sedláková, 416 564 911.

Těšíme se na Vás.

PREOL, a.s. | Terezínská 1214 | 410 02 LOVOSICE | www.preol.cz

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, dotované stravování v areálu, kafetérie zaměstnaneckých benefitů, bonusy za pracovní výročí, příspěvky na penzijní připojištění, slevy na produkty společností koncernu AGROFERT, zvýhodněné telefonování, výuka AJ a další

Nástup: IHNED nejpozději duben 2017
Smlouva: na dobu určitou - zástup za MD

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12053730706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou