Operátor výroby- strojník vibrolisu (obsluha výrobní linky na betonové výrobky)

PRESBETON Nova, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
9. května 259, 277 06 Lužec nad Vltavou, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu ostatních výrobků z nerostů (81149)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRESBETON Nova, s.r.o., IČ 47152532
Pracoviště:PRESBETON Nova, s.r.o. - Lužec nad Vltavou, 9. května 259, 27706 Lužec nad Vltavou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: obsluha vibrolisu na plnoautomatické lince na betonové výrobky, nastovování a úprava základních parametrů stroje pomoci PC, diagnostika a odstraňování poruch, základní údržba a úklid
Požadujeme: SOU technického směru (stojní, elektro apod.), praxe ve výrobní společnosti, schopnost řešit praktické problémy, spolehlivost, samostatnost, iniciativa, výhodou průkaz řidiče motorového vozidla VZV, výhodou průkaz jeřábníka, vazače
Nabízíme: ,možnost pracovního postupu, stravenky,
Místo výkonu práce: 9. května 259, 276 01 Mělník
Kontakt: Ing. Knopp , životopisy zasílejte e-mailem

Poslední změna:2016-12-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 11877010771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou