Pracovníci/-ce montážních linek Plzeň (ubytování zdarma)

Presente s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
LEDEN 2015
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na hlavní pracovní poměr přijmeme muže a ženy na pozici PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽNÍCH LINEK v Plzni na Borských Polích na výrobu televizorů.
Platný průkaz na VZV výhodou (uchazeči jsou po školení zařazeni do skladu).

Před nástupem všichni uchazeči absolvují 3-denní školení, kde uchazeče připravujeme na výkon práce.
Nástup ihned po absolvování školení!
ZAČÁTKY ŠKOLENÍ NAPLÁNOVÁNY NA LEDEN 2015

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- mzda 80,-Kč netto/hod (možnost přesčasů)
- ubytování v Plzni zdarma
- v případě vlastního ubytování příspěvek na bydlení 1500 Kč
- příspěvek za splněnou měsíční docházku 1000,-Kč
- bonus za absolvované školení 600,-Kč
- dotované závodní stravování
- zálohy týdně
- 1 - směnný provoz, pracovní doba Po - Pá (6:00 - 16:00hod)
příspěvek na bydlení nebo ubytování v Plzni zdarma, příspěvek za splněnou měsíční docházku

Informace o náboru

Pro registraci zašlete CV na [email protected] nebo bližší info na tel. č. +420 602 716 415 nebo +420 377 918 188, Po - Pá 9-15h.
Pozn. Všem uchazečům jsou zaslány podrobné infomace o pracovní pozici na email. Někdy se stává, že pošta od nás spadne do nevyžádané pošty. Zkontrolujte tedy prosím i nevyžádanou poštu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se výrobou součástek do televizorů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- min. ukončené základní, SOU vzdělání
- praxe na obdobné pozici ve výrobě výhodou
- výborný zdravotní stav (10hod. směny ve stoje)
- dobrý zrak
- spolehlivost, zodpovědnost, pracovní nasazení, manuální zručnost, schopnost práce ve stoje
- ochotu absolvovat školení před nástupem do zaměstnání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobní firma a personální agentura Presente s.r.o., Husova 10, Plzeň zabývající se personální činností, zprostředkováním práce a recruitmentem.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1593920  Datum zveřejnění: 11.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 20000 Kč/měsíc