Svářeč CO2 - možnost ubytování

Presente s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na HPP přijmeme SVÁŘEČE CO2 s platným průkazem (základní kurz, evropské normy výhodou) pro výrobní podnik v Holýšově u Plzně (okres Domažlice) - výroba autobusů.
- 136,-Kč hrubého/hod + osobní ohodnocení až 10,-Kč/hod
- příspěvek na bydlení a dopravu 1500,-Kč
- 1 až 3-směnný provoz, možnost přesčasů
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 1500,-Kč příspěvek na bydlení a dopravu
- v případě potřeby zajistíme ubytování v místě pracoviště

Informace o náboru

Bližší informace a registrace: Presente, Husova 10, Plzeň (boční vchod budovy ČNB) nebo životopisy na email: [email protected]
Bližší informace: koordinátorKA - sl. Čápová - 702 212 346

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabývající se výrobou autobusů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost, samostatnost, zkušenosti ve svařování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobní firma a personální agentura Presente s.r.o., Husova 10, Plzeň zabývající se personální činností, zprostředkováním práce a recruitmentem.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1723724  Datum zveřejnění: 11.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000 Kč/měsíc