Operátor/-ka výroby

Presente s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc, 80,-Kč čistého/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha lisovacích strojů
- odebírání, kontrola a balení hotových produktů
- zodpovědnost za zajištění výroby v požadovaném množství a kvalitě
Požadujeme:
- manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
- zkušenosti s obsluhou lisovacích strojů velkou výhodou
- základní znalost práce s PC výhodou
Pracovní doba:
- 3-směnný provoz, Po-Pá
Mzda:
- 80 Kč čistého/hod, možnost přesčasů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- doprava z a do Plzně zdarma
- týdenní zálohy
- práce na hlavní pracovní poměr, stabilní dlouhodobé zaměstnání
- možnost zajištění ubytování v Plzni

Informace o náboru

Bližší informace na tel: 602 716 415.
Registrace - CV na email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hlavním předmětem činnosti společnosti je výroba kovových komponent určených pro automobilový průmysl, komponent do interiérových a venkovních klimatizačních jednotek a LCD a plazmových televizorů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobní firma a personální agentura Presente s.r.o., Husova 10, Plzeň zabývající se personální činností, zprostředkováním práce a recruitmentem.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1846928  Datum zveřejnění: 26.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 20000 Kč/měsíc, 80,-Kč čistého/hod