Projektový specialista/grafik/webmaster

PRESS - HAMMER, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
5. května 8, 295 01 Mnichovo Hradiště, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
6000 - 12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Grafici a výtvarníci v multimédiích (21660)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRESS - HAMMER, s.r.o., IČ 27137988
Pracoviště:PRESS - HAMMER, s.r.o. - provozovna, 5. května 8, Veselá, 295 01 Mnichovo Hradiště

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 6000 do 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jste kreativní a práce na počítači je Vám potěšením? Je pro Vás obchodní činnost a internetový prodej obor, kterému byste se chtěli věnovat? Máte grafické nadání a rádi byste se v této oblastí dále vzdělávali? Hledáme posilu týmu na pozici Projektový specialista. Vaší náplní bude podpora prodeje, správa webových stránek a e-shopu, SEO optimalizace, hodnocení efektivity reklamních kampaní, tvorba prezentačních materiálů a katalogů, sledování nových trendů v oblasti e-shopu, vytváření strategií prodeje, návrhy a vlastní realizace kampaní na sociálních sítích (Facebook, YouTube…), atd.
Požadujeme: aktivního, samostatného, komunikativního, zdatného v oblasti e-marketingu (virální markteting, google analytics, remarketing, atd.)Vhodné především pro zapálené studenty VŠ či nadějné absolventy. Znalost grafických programů InDesign, Corel Draw a PhotoShop podmínkou.
Nabízíme: zajímavou a kreativní práci na úrovni, časově flexibilní (cca 10 - 20hod./týdně) – po zapracování a vzájemné domluvě práci na plný úvazek, kancelář, přátelský kolektiv, firemní akce a zajímavé finanční ohodnocení.

Poslední změna:2015-07-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 9282630729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou