Prodavač/ka květin, florista

Press Image s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Slavkovská 863, 627 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-15
Mzdové podmínky (brutto)
60 - 80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:Press Image s.r.o., IČ 29273285
Pracoviště:Slavkovská 863/7, Slatina, 627 00 Brno 27

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-08-15
Mzdové rozpětí:od 60 do 80 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PŘIJMEME ŠIKOVNÉ FLORISTY
Pro nově vznikající prodejnu v centru Brna přijmeme šikovné floristy. Podmínkou přijetí je perfektní vazba (příležitostní, svatební, smuteční) a dobrá znalost rostlinného sortimentu. Nabízíme vynikající zázemí, možnost růstu a odborná školení. Pokud Vás nabídka zaujme, zasílejte prosím Váš průvodní dopis a životopis na email: [email protected], Součástí by měla být i fotografická ukázka vašich vazeb.
Zájemci budou pozváni k pohovoru až na základě následné telefonické dohody ze strany zaměstnavatele.
Požadovaná praxe: vyučen v oboru
Místo vhodné pro absolventy i pro OZP.
Možná je i dohoda o provedení práce.

Poslední změna:2014-07-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 7486350779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou