Stavební technici - stavbyvedoucí

PRESSKAN system, a.s. (MPSV)

Místo práce
Vápenice 2974, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici provozní (31126)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRESSKAN system, a.s., IČ 60743824
Pracoviště:PRESSKAN system, a.s, Vápenice 2974/13, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup dle dohody. Strukturavané životopisy zasílejte na email: [email protected]. Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru, výhodou zaměření na vodohospodářské a pozemní stavby, autorizace v oboru vodohospodářské, popř. pozemní stavby vítána, praxe se řízením staveb, znalost a praxe v tvorbě rozpočtů, orientace v cenách ve stavebnictví, práce na PC, ŘP sk. B, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, iniciativnost. PD dle potřeby. Nabízíme: práce po celé ČR, motivující finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity - stravenky, služební automobil, notebook, mobilní telefon, dovolená 25 dnů.

Poslední změna:2017-01-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12009050760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou