Strojní manipulant

PREST PŘEROV a.s. (MPSV)

Místo práce
nábř. Dr. Edvarda Beneše 1170, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:PREST PŘEROV a.s., IČ 25830678
Pracoviště:nábř. Dr. Edvarda Beneše 1170/24, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- vyučení v oboru; praxi v řízení VZV a sk.B; vazačský průkaz; uživatelskou znalost práce na PC; řidičský průkaz sk. B (C); komunikativní schopnosti; spolehlivost; samostatnost; vysoké pracovní nasazení; flexibilitu;

Náplň práce:
- manipulace s materiálem a výrobky; skladování; přeprava zboží a kooperací drobného charakteru (multikára, dodávka, osobní automobil); částečná obsluha skladů, zámečnické práce výhodou (dělení materiálu, broušení, svařování); znalost práce na obráběcích strojích výhodou (SU50), svářečský průkaz výhodou

Zaměstnavatel nabízí:
- motivační příplatky; 13. a 14.plat v závislosti na výsledcích firmy; týden dovolené navíc

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Místo výkonu práce: PREST PŘEROV a.s., nábř. Dr. Edvarda Beneše č.p. 1170/24, 750 02 Přerov 2

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 10940900728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity