Konstruktér/ -ka vývoje strojních zařízení

Prestar, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Vávrovická 287, 747 07 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-13
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:Prestar, s. r. o., IČ 64609219
Pracoviště:Vávrovická 287/101, Vávrovice, 747 07 Opava 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-08-13
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VŠ strojírenského zaměření, vhodné i pro absolventy, praxe v oboru vítána, schopnost navrhovat a zpracovávat konstrukční řešení v 3D programu včetně výkresové dokumentace výrobku, zařízení a projektů - včetně výpočtů, komunikatní znalost AJ nebo RJ, uživatelská úroveň MS Office, znalos práce v AutoCad a SolidWorks vítána, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, časová flexibilita, řidičský průkaz sk. B. Mzda od 20 000 Kč (dle délky praxe), pružná pracovní doba, plný úvazek. Nástup dle dohody. KO: Lampová Dana, tel.: 553 759 727 nebo Ing. Stoklásek Jiří, tel.: 553 759 734, 774 659 738. Životopisy zasílejte na email: [email protected]. Nahlášeno 13.8.2014

Poslední změna:2014-08-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 7772230731

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - autocad
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní