Elektroprojektant

Prestar, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Vávrovická 287, 747 07 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři (31132)

Pracoviště a kontakty

Firma:Prestar, s. r. o., IČ 64609219
Pracoviště:Vávrovická 287/101, Vávrovice, 747 07 Opava 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VŠ v oboru elektrotechnika, vhodné i pro absolventy, praxe v oboru vítána, znalost oblasti návrhu napájení, ovládání, jištění, pohonové techniky a aplikací (motor - měnič), schopnost zpracovávat elektro dokumentaci zařízení v programu EPLAN, dobré analytické schopnosti, komunikatní znalost AJ nebo RJ, uživatelská úroveň MS Office, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, časová flexibilita, řidičský průkaz sk. B. Mzda od 20 000 Kč (dle délky praxe), pružná pracovní doba, plný úvazek. Nástup dle dohody. KO: Lampová Dana, tel.: 553 759 727 nebo Ing. Stoklásek Jiří, tel.: 553 759 734, 774 659 738. Životopisy zasílejte na email: [email protected]

Poslední změna:2014-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 7772210749

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní