Elektrikári/Nemecko, nástupom každý pondelok

Prestige work

Miesto práce
Nemecko, Baden Württemberg
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• sanácia starých objektov
• vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, rodinných domov, firiem
• osadenie elektrických káblov
• napájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel, RAS,EIB,
• núdzové svietidlá, protipožiarné systémy, hlásiče
• montáž elektrických zariadení
• montáž kovových roštov
• zapájanie elektrických rozvodných skríň

Tevékenységi területek:
- épületek gyenge- és erősáramú villanyszerelési munkái
- csővezetékek és kábelcsatornák szerelése, kábelhúzás, bekötések
- kapcsolószekrények építése, bekötése
- ipari villanyszerelés

- mzda 11,23 Euro/ h brutto
-diéta na každý odpracovaný deň 45 Eur
- týždenné zálohy
- ubytovanie je zabezpečené
- možnosť pracovať nadčasy
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
- platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
- rodinné prídavky na dieťa
- nárok na dovolenku
- vianočné prémie
- ročne 1-2 krát hradia pracovnú odev
- možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávatelom
- veľmi dobrá podpora od nášho tímu

- órabér: 11,23 Euro/ó brutto
- napi diéta pénz: 45 Euro
- heti előleg
- a szállást a munkáltató biztosítja
- túlóra lehetőség
- túlórapótlék, karácsonyi- és szabadságpénz
- határozatlan idejű német munkaszerződés
- hosszútávú munkalehetőség akár azonnali belépéssel
- évente térített munkaruha teljes összegben
- magyarnyelvű munkatársunk áll a rendelkezésükre

Informácie o výberovom konaní

Oslovila Vás naša ponuka?

Zašlite nám Váš životopis na - info@prestigework.sk a napíšte prosím o ktoré zamestnanie máte záujem.
Telefon + 421 950 654 464
Ha megszólította Önt a hirdetésünk, akkor a fényképes részletes szakmai önéletrajzokat (németül és magyarul) a bizonyítványokkal együtt elküldeni szíveskedjenek az info@prestigework.sk email címünkre

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2017 (zbývá ještě 79 dnů)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v nemeckých spoločnostiach. Našim záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
Pre naších významných klientov v Nemecku hľadáme remeselných pracovníkov s nástupom každý týždeň!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, elektromechanické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1
• ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik
• prax v odbore min 2 roky
• vlastné auto
• samostatná práca
• komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce

- német nyelvtudás kommunikációs szinten A2/B1
- szakvégzetség az adott szakmán belül
- szakmai gyakorlat minimum 2 év
- saját autó
- önálló munkavégzés
- csapatjátékos

Predstavujeme Vám pracovnú agentúru Prestige Work, zameranú predovšetkým na dlhodobé ponuky práce v oblasti elektro-, vodo- a plynovej inštalácie na nemeckom trhu.
Z vlastných skúseností vieme aké dôležité je prisutpovať ku kandidátom individuálne a ponúknuť im najkomfortnejšiu prácu podľa ich potrieb, predstáv a cieľov.
V súčasnosti aktívne pracujeme na rozšírení ponuky o nové oblasti pri zachovaní kvality a stability zabezpečených prác.

Ul. K. Thalyho 52/13
94501 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriel Szabó
Tel.: 0950654464
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2766741   Datum zveřejnění: 25.11.2016