SK Korektor/Prekladateľ v oddelení prekladov EU

PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Překladatelská agentura PRESTO hledá nové pracovníky na následující pozici:

KOREKTOR / PŘEKLADATEL SLOVENSKÝ JAZYK V ODDĚLENÍ PŘEKLADŮ EU

Pracovní náplň:
Lingvisticky-organizační činnost, zejména:
• srovnávací a jazykové korektury překladů a překlady s tematikou EU;
• sledování a vyhodnocování kvality překladů a korektur;
• sledování a koordinace pomůcek k překladům, terminologických slovníčků a databází;
• spolupráce při řešení lingvistických problémů v souvislosti s požadavky na kvalitu překladu.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• dobré platové ohodnocení,
• stravenky,
• jazykové kurzy zdarma,
• příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,
• kreativní práci,
• firemní výhody.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktuje na adrese tomas.lapacek@presto.cz a pošlite zároveň svoj profesijný životopis.

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba na vybrané žiadosti, ktoré najviac spĺňajú naše očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadavky:
• znalost slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího (ideálně VŠ vzdělání filologického směru);
• velmi dobrá znalost angličtiny (min. C1+) a ideálně dalšího světového jazyka (nejlépe francouzštiny nebo němčiny);
• dobrá znalost některého z dalších jazyků EU velkou výhodou;
• komunikační a koordinační schopnosti;
• dobrá znalost práce s počítačem;
• znalost problematiky a terminologie EU je výhodou, nikoli podmínkou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

PRESTO Services Slovakia s.r.o. je mladou, dynamicky sa rozvíjajúcou prekladateľskou agentúrou na slovenskom trhu, s bohatými skúsenosťami a dominantným postavením svojej materskej spoločnosti PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o., v Českej republike.

Adresa spoločnosti

Na Příkopě 31
110 00 Praha

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Styblova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1372226   Datum zveřejnění: 16.9.2016