Skladník

Prettl Automotive Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vratislavická 59, 460 06 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-24
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Prettl Automotive Czech s.r.o., IČ 27348351, http://www.prettl.com
Pracoviště:Vratislavická 59/14, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-24
Mzdové rozpětí:od 18000 do 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- příjem materiálu a jeho naskladnění
- příprava a výdej materiálu pro výrobu dle kanbanových karet
- zajištění expedice finálních výrobků k zákazníkovi
- spolupráce s oddělením kvality a výroby
- provádění cyklických a ročních inventur
- evidence, reporting nestandardů při procesu příjmu, skladování, výdeje, vracení materiálu, obalů, dodržování 5S na pracovišti skladu
Požadujeme:
- vzdělání SOÚ
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- zdravotní způsobilost
- fyzickou zdatnost (těžká břemena)
Výhodou:
- praxe v logistice, skladu ve výrobní společnosti nebo automotive společnosti vítána
- průkaz VZV výhodou
- pečlivost, spolehlivost, nebát se převzít odpovědnost za prováděnou činnost
- schopnost vidět proces v návaznostech mimo své oddělení
Nabízíme:
- stabilní prostředí rostoucí společnosti
- práci v motivovaném, malém kolektivu logistického oddělení
- osobní přístup ke každému pracovníkovi
- rozvoj v rámci společnosti v osobní i profesní rovině.
- příspěvek na stravování
- 22 dní dovolené
V případě zájmu o tuto pozici, pošlete svůj profesní životopis společně s průvodním dopisem
na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11991670785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B