Zdravotní sestra - 0,3

PREVENT 99 z.ú. (MPSV)

Matice školské 1786, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-03
Mzdové podmínky (brutto)
4500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry se specializací (2221)

Pracoviště a kontakty

Firma:PREVENT 99 z.ú., IČ 69100641
Pracoviště:PREVENT 99 z.ú. - Substituční centrum PREVENT, Matice školské 1786/17, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-03
Mzdové rozpětí:od 4500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zdravotní sestra v Substitučním centru PREVENT - 0,3 úvazku.
Náplň práce: provádění informačních konzultací se zájemci o službu, vedení dokumentace + další administrativní činnosti, vydávání, evidence a kontrola substituční látky a opiátových receptů, provádění toxikologických testů a alkotestů, záznamy do interní statistické databáze, objednávání klientů na konzultace popř. požadovaná vyšetření na příslušné pracoviště, úklid zařízení.
Pracovní doba: rozložena nepravidelně pondělí - pátek v otevírací době 9-16 hod (vždy je vytvořen harmonogram služeb na daný měsíc dle domluvy pracovníků a potřeb zařízení), zhruba 1x v měsíci pracovní sobota 10:00 - 11:30 hod.
Požadujeme: kvalifikace: všeobecná sestra s platnou způsobilostí k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: mzdové ohodnocení od 4500 Kč (v závislosti na dosaženém vzdělání a délce praxe) práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci, zaškolení a odbornou podporu, 5 týdnů dovolené, nástup možný ihned.

Poslední změna:2017-05-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12620080726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou