PHP Developer pre Pricemania

Pricemania s. r. o.

Priemyselná 1/A, 821 09 Bratislava, prípadne práca na diaľku, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
01.12.2016 alebo dohodou (v pohode aj 1.1.2017 alebo 1.2.2017)
1 400 - 3 500 EUR/mesiac (v závislosti od znalostí a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľanie sa na vývoji Pricemania 2.0 (BETU si môžeš pozrieť na new.pricemania.sk) s cieľom výrazne zvýšiť spokojnosť užívateľov a klientov a pripraviť projekt na úspešnú expanziu do zahraničia (aktuálne návštevnosť projektu 500 000 návštev mesačne, potenciál v rámci EÚ minimálne 500 000 denne)
- spolupráca pri vytváraní a rozvíjaní webových aplikácií
- vývoj nových funkcionalít prevažne backendovej časti systému v PHP
- údržba existujúcich častí systému
- návrhy na zlepšenia a optimalizáciu kódu s cieľom dosiahnuť maximálny výkon aplikácie a spokojnosť užívateľov a klientov
- budeš pracovať v development tíme, ktorý pozostáva zo CTO, Senior Developera, Junior Developera a UX/UI špecialistu a plánujeme ho ďalej rozširovať spolu s rastom firmy
- konkrétna náplň tvojej práce v Pricemanii bude závisieť od úrovne znalostí a skúseností, vždy sa snažíme nájsť prienik medzi ambíciami a plánmi developera a potrebami firmy (najlepšie sa pobaviť osobne na stretnutí)
- ako dôležité vnímame aj vzdelávanie v oblastiach, ktoré nie sú priamo programátorské, ale výrazne ovplyvňujú celkový obrat a ziskovosť projektu (SEO, použiteľnosť webu/UX, analytika apod.)

Technológie a nástroje, s ktorými pracujeme (kľúčové je PHP-čko, ostatné vieme naučiť):

Programovanie:
php 7.0

Source code management system
git (gitflow workflow)

Package systems
composer + satis
bower
npm

Databáza
postgresql 9.5
apache solr 5.5

Debugging
xdebug
tracy

Testovanie
selenium
phpunit

Efektivita práce:
gulp
coffeescript
less

Využívame nástroje:
jira - task management system
confluence - knowledge base
bitbucket (stash) - git solution for profesional teams
bamboo - continuous integration
phpstorm - IDE

Využívame metodológie agilného riadenia:
scrum - dlhodobý vývoj
kanban - krátkodobý vývoj

Skúsenosti s frameworkami sú výhodou. Zaujímame sa o:
symfony
nette
silex

- zapojíme ťa do významného a medzinárodne perspektívneho on-line projektu s návštevnosťou vyše 500 000 návštev mesačne a s databázou 8 000+ e-shopov (ambícia je 500 000 návštev denne a porovnávač cien v rámci celej EÚ)
- pracovať budeš s najnovšími technológiami a nástrojmi
- podporíme ťa pri raste a rozvíjaní developerských zručností a nadobúdaní potrebných skúseností v oblasti SEO, usability, UX, analytika
- spolupracovať budeš so špičkovým a skúseným šéfom vývoja
- ponúkame motivujúci systém odmeňovania v závislosti od rýchlosti progresu a prínosu pre firmu
- flexibilná pracovná doba
- dostaneš pracovný PC/notebook (kľudne aj MacBook :-)
- dostaneš možnosť bezplatného špičkového vzdelávania v rámci www.pricemaniaacademy.sk
- mladý pohodový kolektív :-) a klimatizované priestory s výbornou dostupnosťou a možnosťou parkovania

Výberové konanie už prebieha, termín nástupu nie je fixný, ak budeš vhodný kandidát, všetky aspekty spolupráce sa dajú prispôsobiť.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Expert
CSS - Expert
AJAX - Pokročilý
SQL - Pokročilý
PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme partia mladých ľudí, ktorí si plnia svoje sny a chcú vybudovať medzinárodne úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá bude špičkou v e-commerce segmente.

Od teba očakávame, že si tímový hráč, vo svojej práci dôsledný a spoľahlivý, všetko odmakáš na 100 % a si schopný dotiahnuť veci úspešne do konca.

Počítame s tým, že sa niektoré veci budeš potrebovať naučiť, veľmi radi ťa v tom podporíme tak, aby si mohol rýchlo rásť po všetkých stránkach.

Nie sme žiadna mega korporácia, takže budeš mať priamy vplyv a dosah na výsledný produkt a hneď tak uvidíš ovocie svojej práce.

Spoločnosť Pricemania s. r. o. prevádzkuje špecializované nákupné portály www.pricemania.sk, www.pricemania.cz a ďalšie projekty, ktoré spotrebiteľom uľahčujú ich on-line nakupovanie. Pricemania umožňuje porovnanie cien a hodnotenie kvality viac ako 700 000 produktov z ponuky vyše 10 000 e-shopov, medzi nimi najväčší hráči na trhu ako Alza.sk, Hej.sk, Mall.sk, Martinus.sk a ďalšie. Pre e-shopy sú porovnávače cien jedným z najziskovejších marketingových kanálov a významne prispievajú k nárastu ich obratu a zisku. Okrem porovnávača cien prevádzkujeme aj špičkový vzdelávací program Pricemania Academy (viac na www.pricemaniaacademy.sk), v rámci ktorého vzdelávame majiteľov, marketérov a programátorov e-shopov vo všetkých kľúčových oblastiach on-line biznisu (webová analytika, SEO, správa PPC kampaní, social media, použiteľnosť webu, PR atď.).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2746208  Datum zveřejnění: 20.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 400 - 3 500 EUR/mesiac (v závislosti od znalostí a skúseností)