Administrativní pracovník/ce - asistent/ka

PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zámostí 594, 338 28 Radnice, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-29
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (411)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o., IČ 26373726
Pracoviště:Zámostí 594, 338 28 Radnice u Rokycan

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-09-29
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Zámostí 594, 338 28 Radnice
Náplň práce: administrativa, komunikace s klienty v ČJ a AJ, zajišťování exportu a importu zboží, zadávání dat do PC, objednávání materiálu.
Požadujeme: ÚSV vzdělání,PODMÍNKOU komunikativní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem!! Znalost práce na PC - MS Office, pečlivost, trpělivost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, schopnost týmové práce. Nabízíme: velmi dobré pracovní ohodnocení, možnost finančního růstu, stravování formou bufetu, dovolená 20 dní. Motivační dopis spolu s životopisem v ČJ a AJ (NJ) zasílejte na e-mailem: [email protected].
Kontakt e-mailem, telefonicky: Repatá Pavla, tel.: 371 795 350, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2015-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 9604090766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou