Obchodní zástupce VKS

PRIMAGRA, a.s. (MPSV)

Místo práce
5. května 352, 440 01 Dobroměřice, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Primagra, a.s., IČ 45148155
Pracoviště:Primagra, a.s. - provozovna Dobroměřice, 5. května 352, Dobroměřice, 440 01 Louny 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Dobroměřice
Náplň práce:
Zajištění obchodní a poradenské činnosti v oblasti Severních a Severozápadních Čech. Hlavní náplní práce je péče o stávající zákazníky - vyřizování jejich požadavků, servis krmných směsí na chovech, hledání nových obchodních příležitostí v regionu. Další činnosti - komunikace s výrobnou krmiv a kontrola jakosti vyráběných krmných směsí.
Požadujeme:
VŠ nebo SŠ vzdělání v zemědělském oboru, práce je vhodná i pro absolventy;
praxe v oblasti chovu zvířat výhodou;
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič!;
dobré komunikativní schopnosti, ochotu učit se novým věcem, pozitivní přístup k práci;
zázemí prosperující a stabilní firmy, spolupráci s chovy na vysoké úrovni;
plat dle dohody;
nástup možný ihned;
zástup za mateřskou a následně rodičovskou dovolenou s možností prodloužení;
zaměstnanecké výhody - zvláštní prémie, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní spoření;
účast na vzdělávacích akcích - odborné konference, semináře a školení;
kontakt: telef. 7-15,30 hod na č. 605206066, email: [email protected]

Poslední změna:2017-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 12324850750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B