Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Princ parket s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Draha 427, 664 59 Telnice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
105 - 130 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Princ parket s.r.o., IČ 26906198
Pracoviště:Draha 427, 664 59 Telnice u Brna

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 105 do 130 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem nebo osobně v místě výkonu práce.
Na pozici skladníka/skladnice bychom v naší společnosti rádi přivítali spolehlivého, zodpovědného a schopného kolegu nebo kolegyni, který/á má rád pestrou aktivní práci, rád komunikuje s lidmi a bude zajišťovat bezvadné fungování skladu.

Co na Vás čeká
Budete se starat o příjem a expedici materiálu a s tím související pečlivá kontrola dodacích listů, vůči fyzickému stavu.
Zajištění interní logistiky, organizace a optimalizace skladů.
Nutně budete komunikovat s ostatními kolegy a plnit Vám svěřené úkoly.
Po zapracování a fyzickém seznámení se s logikou skladového hospodářství se také naučíte spravovat tok materiálu v systému.

Co od Vás požadujeme a je potřeba znát a mít?
Je potřeba mít praxi a zkušenosti s prací ve skladu a evidencí materiálu, manipulací s materiálem ve výrobní firmě. Znalost firemních procesů je pro Vás rovněž velkou výhodou.
Jste samostatný/á, zodpovědný/á, pečlivý/á, máte dobrý koordinační smysl, umíte si určit priority v organizaci vlastní práce, myslíte krok dopředu a netrpíte permanentní prokrastinací?
Velmi si vážíme pozitivního přístupu nejen k práci, ale i k lidem. Základní znalosti práce s PC a anglického jazyka se u nás také neztratí.
Platný průkaz na VZV není nutností, zkušenosti však ano.

Co vám můžeme nabídnout
Nadprůměrné platové ohodnocení. 5týdnů dovolené. Vánoční prémie. Osobní přístup majitele společnosti. Práci v příjemném prostředí a skvělém kolektivu. Práce s produkty světové úrovně. Příspěvek na důchodové připojištění a mnoho dalších drobností.

Místo výkonu práce: Draha 427, 664 59 Telnice u Brna

Poslední změna:2017-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 12755480795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou