Realitní makléř/ka - i bez praxe - zaškolíme (Praha a stř. Čechy)

PRINC Reality s.r.o.

Místo práce
Argentinská 286/38, Praha 7, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
8.09.2014
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 150000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete změnu, jste schopný člověk, umíte vystupovat a mluvit? Myslíte si, že Váš příjem neodpovídá tomu, kolik byste mohli doopravdy vydělávat? Pracovní příležitosti za pár tisíc Vás neoslovují? Zajímají Vás reality a myslíte si, že byste mohli být dobří obchodníci?

PRINC REALITY vyhlašuje výběrové řízení pro doplnění týmu na pozici Specialista na trh s nemovitostmi, (realitní makléř/ka).

PRINC REALITY dnes patří mezi opravdové profesionály v obchodování s nemovitostmi. Díky vlastnímu vzdělávacímu programu vybíráme do našich řad pouze ty, kteří zvládnou tuto časově i fyzicky náročnou práci při dodržení maximální spolehlivosti.

Přijdtě si vyzkoušet tuto práci třeba jen na jeden den!

Charakteristika náplně práce:

Zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí
Telefonický i osobní kontakt s majiteli nemovitostí
Telefonický i osobní kontakt se zájemci o koupi
Vedení obchodních jednání
Práce s databází klientů a nemovitostí
Domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí
Získávání nových nemovitostí do nabídky
Prověřování nových nemovitostí před zařazením do nabídky

Zaměstnanecké výhody, benefity

. Zázemí a know-how malé společnosti, ve které máte možnost uspět lépe, než být ve velké společnosti jeden z mnoha pěšáků
. Nadprůměrné finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
. Individuální pracovní dobu, částečně i z domova
. Úvodní a průběžná školení ZDARMA
. Motivační benefity (soutěže, odměny, společné akce)
. Kancelářské zázemí v Praze 7 Holešovice nedaleko metra.
. Stála podpora manažera obchodního týmu
. Pohodový kolektiv
. Neplatíte žádné příspěvky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovitost, samostatnost
- spolehlivost, dochvilnost
- příjemné vystupování
- chuť učit se novým věcem
- praxe v oboru není nutností, ba naopak často je výhodou
- vhodné i pro sebevědomé ženy na mateřské i po mateřské, svobodné i vdané, nezkušené i zkušené, ale tak či onak vždy usměvavé:)
- ideální věk uchazeče by měl být mezi 35-55lety (není podmínkou, ale jisté životní zkušenosti jsou pro tuto práci nutné)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Realitní kancelář PRINC REALITY s.r.o. působí především v Praze a středních Čechách. Za 5 let činnosti zprostředkovala na cca 500 prodejů nemovitostí v hodnotě přesahující 1,2 mld Kč

I přes svou velikost patří k významným hráčům v realitní branži.

Svojí prací dlouhodobě zvyšuje laťku v úrovni a kvalitě poskytovaných služeb na českém realitním trhu. A díky tomu se může pochlubit mnoha spokojenými klienty.

Od roku 2012 je členem Asociace Realitních Kanceláří České Republiky.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1520314  Datum zveřejnění: 31.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 150000 Kč/měsíc