Skladnice - i zkrácený úvazek či brigáda

PRO-BIO, obchodní společnost s r.o. (MPSV)

Místo práce
Lipová 40, 788 32 Staré Město, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRO-BIO, obchodní společnost s r.o., IČ 46581863
Pracoviště:Lipová 40, 788 32 Staré Město pod Sněžníkem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRO-BIO je největší český výrobce a zpracovatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin. Podporujeme a rozvíjíme ekologické zemědělství, vracíme zapomenuté tradiční plodiny a potraviny do životů lidí. Otevíráme výběrové řízení na pozici Skladnice v sídle firmy ve Starém Městě pod Sněžníkem (okr. Šumperk):

Hlavní náplní práce je:
- Vychystávání a kompletace objednávek, administrace s tím spojená
- Práce s ručním a elektrickým VZV
- Příležitostně i nakládka a vykládka zboží

Jaká/ý byste měl/a být, či co mít:
- Manuální zručnost, organizační schopnosti, samostatnost
- Časová flexibilita
- Výborný zdravotní stav
- Vítáme min. nižší střední odborné vzdělání (vyučení), ale není podmínkou

Nabízíme:
- Zaučení, zaškolení
- Stabilní práci v české firmě rozvíjející smysluplné ekologické zemědělství
- Škála firemních benefitů
- Možnost dalšího rozvoje v rámci firmy
- Pozn.: mzdové údaje jsou orientační. Na pozici je zavedeno motivující finanční ohodnocení zohledňující skutečný výkon a kvalitu - konkrétní podmínky jsou předmětem výběrového řízení.
- Možnost i zkráceného úvazku či dlouhodobé brigády

Více info na http://www.probio.cz/o-nas/kariera/

Životopis zašlete na [email protected]. Děkujeme!

Poslední změna:2017-01-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11585910764

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání