Obchodní zástupce pro maloobchod - písek

PRO-DOMA, SE (MPSV)

Místo práce
Na Rozhledně 1252, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-28
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRO-DOMA, SE, IČ 24235920
Pracoviště:Stavebniny PRO-DOMA, SE - Písek, Na Rozhledně 1252, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-28
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- komunikace a udržení dobrých vztahů se stávající klientelou, případně využití vlastního portfolia kontaktů
- aktivní akvizice nových klientů, navazování nové spolupráce a celkové rozšíření portfolia zákazníků prodejny
- tvorba nabídek, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv
- fakturace, objednávky, inventarizace
- zajišťování příjemek zboží do systému
- podílení se na cenotvorbě
- koordinace a zajištění dopravy zboží aj.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)
- jazyková vybavenost výhodou
- komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
- zkušenosti na obchodní pozici min. 3 roky (nutný obor stavebnictví nebo stavební materiál)
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:
- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity - penzijní připojištění, stravenky, školení, vzdělávání aj.
- atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
- nástup možný ihned

Poslední změna:2016-11-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 11779080735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou