Řidič/-ka / skladový/-á manipulant/-ka

PRO-DOMA, SE (MPSV)

Místo práce
39, 503 51 Chlumec nad Cidlinou, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRO-DOMA, SE, IČ 24235920, http://www.pro-doma.cz
Pracoviště:PRO-DOMA, SE - Chlumec nad Cidlinou, Kladruby 39, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ŘIDIČ/-KA / SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: • komunikativní, reprezentativní vystupování a projev; • průkaz na VZV - není podmínkou, ale musí být praxe na VZV; • jeřabnický a vazačský průkaz pro potřebu ovládání hydraulické ruky; • ŘP sk. C, E
- Nabízíme: uplatnění v zavedené a stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí i kolektiv; atraktivní finanční ohodnocení; možnost profesního růstu; zaměstnanecké benefity (penzijní připojištění, stravenky aj.) + školení
- V případě zájmu kontaktujte: Nývlt Tomáš, tel.: 603 567 021, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11815030778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou