Skladový/á manipulant/ka

PRO-DOMA,,SE (MPSV)

Místo práce
Sadová 517, 262 72 Březnice, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-21
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRO-DOMA,,SE, IČ 24235920
Pracoviště:PRO-DOMA,SE Březnice, Sadová 517, 262 72 Březnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-10-21
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice:skladový/á manipulant/ka
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
- komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
- průkaz na VZV - není podmínkou, ale musí být praxe na VZV
- znalost stavebních materiálů - podmínkou
- ŘP skupiny B
Nabízíme:
- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí i kolektiv
- atraktivní finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu
- zaměstnanecké benefity + školení
- nástup možný ihned
Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, stravenky, školení, vzdělávání aj.
Nástup možný ihned. Mzda: 15 000,- až 18 000,- Kč
Kontakt:Málek Roman, tel.: 603 567 061, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:PRO-DOMA,SE Březnice, Sadová č.p. 517, 262 72 Březnice

Poslední změna:2016-10-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11616210751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity