Prekladatelia svetových jazykov

PRO EDUCATION International LANGUAGE EDUCATION & CONSULTING CENTRE s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Výška odmeny závisí od dohodnutého rozsahu a kvality práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Českej republike plánujeme rozšíriť našu databázu prekladateľov pre potreby niekoľkoročného projektu. Preklady budú realizované z rôznych svetových jazykov do češtiny. Hlavné jazyky - vietnamština, polština, ruština, ukrajinština, nemčina, angličtina, rumunština, maďarština, bulharština, srbština, chorvatština, španělština, italština, arabština, čínština, gruzínština, albánština, portugalština, turečtina, francouzština a řečtina.

Na Slovensku súrne rozširujeme tím prekladateľov pre preklady zo SLOVENSKÉHO do ANGLICKÉHO jazyka. Ide o rozsiahly prekladateľský projekt v oblasti vzdelávania. Náš slovenský prekladateľský tím potrebujeme rozšíriť taktiež o prekladateľov všetkých svetových jazykov zameraných na rôzne oblasti (marketing, prírodné vedy, technické zameranie, zdravotníctvo...)

Ponúkame:
- dlhodobú tímovú spoluprácu
- motivujúce odmeňovanie

Informácie o výberovom konaní

Požadované dokumenty:
- sprievodný/motivačný list,
- životopis v slovenskom/českom jazyku
- kópia vysokoškolského diplomu
- kópia certifikátov a diplomov súvisiacich s preukázaním odbornosti
- referencie
- kópia živnosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom a požadovanými dokumentami posielajte na našu e-mailovú adresu /"[email protected]"/ a do predmetu správy, prosím, uveďte: Prekladateľ svetových jazykov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prekladateľstvo, štátna jazyková skúška, jazykové certifikáty

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Vietnamský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Rumunský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Bulharský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Srbský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Chorvátsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Arabský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Čínsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Portugalský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Turecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Grécky jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

- vysokoškolské vzdelanie (prekladateľstvo výhodou), štátna jazyková skúška, jazykový certifikát
- užívateľská znalosť práce s PC
- vynikajúca znalosť cudzieho a materinského jazyka

PRO EDUCATION International LANGUAGE EDUCATION & CONSULTING CENTRE s.r.o. - jazykové, vzdelávacie a poradenské centrum s dlhoročnými skúsenosťami na trhu jazykového a ďalšieho vzdelávania s pôsobnosťou v celej Slovenskej a Českej republike.

Ponúkame komplexné vzdelávacie a poradenské služby v oblasti jazykového vzdelávania, jazykových a študijných pobytov v zahraničí, vzdelávania v oblasti soft skills & hard skills, prekladov a tlmočenia, projektového poradenstva a pracovného poradenstva pre verejnosť, pre individuálnych a firemných klientov.

The Language Education and Consulting Centre, located in Bratislava, operating in the whole Slovak and Czech Republics. We offer services in the area of translating, interpreting, language education for our individual and company clients, soft skills etc.

PRO EDUCATION International LANGUAGE EDUCATION & CONSULTING CENTRE GmbH ist Ausbildungs-und Beratungszentrum mit langjährigen Erfahrungen auf dem Markt der Ausbildung und Tätigkeiten in der ganzen Slowakei und Tschechei. Wir bieten Ganzheitausbildung und fachmännische Dienstleistungen auf dem Gebiet der Bildung des Fremdsprachenunterrichts, auf dem Gebiet von Management, Projekte und Analyse. Wir bieten Übersetzungs-und Dolmetscherdienste, Sprachkurse für Privat-und Firmenkunden, wir organisieren Schulungen in Soft Skills (kaufmännische, Kommunikations -und Managementfähigkeiten), wir bieten Projektberatung, wir arbeiten Prozessanalyse der Gesellschaft aus.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2326750  Datum zveřejnění: 13.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Výška odmeny závisí od dohodnutého rozsahu a kvality práce.