Uklizeč/ka

Prodvan CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
101, 533 41 Křičeň, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-09
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní uklízeči a pomocníci (91129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Prodvan CZ s.r.o., IČ 28770765
Pracoviště:Prodvan CZ s.r.o. - provozovna Křičeň, Ubytovací a restaurační zařízení D11 Křičeň

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-09
Mzdové rozpětí:od 11000 do 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Křičeň.
Místo vhodné i pro absolventy.
Požadujeme:
- komunikativnost, loajalitu a chuť do práce
- smysl pro pořádek a čistotu
- zkušenost s úklidem ubytovacích zařízení (hotelů, penzionů apod.) či jiných provozů výhodou
Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity
- příjemné a klidné pracovní prostředí
- možnost ubytování nebo služební byt

Hlásit se mohou zájemci o hlavní pracovní poměr i brigádníci na výpomoc či záskoky v případě nepřítomnosti.

Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, sick days, možnost úpravy pracovní doby apod.

První kontakt telefonicky (8:00 - 18:00) nebo e-mailem.

Poslední změna:2017-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12628670755

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání