Řidič nákladního automobilu, tahače

PROFATRANS s. r. o. (MPSV)

Třída Čs. armády 873, 391 81 Veselí nad Lužnicí, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-05
Mzdové podmínky (brutto)
33000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:PROFATRANS s. r. o., IČ 26039478
Pracoviště:PROFATRANS s.r.o., Třída Čs. armády 873, Veselí nad Lužnicí II, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-05
Mzdové rozpětí:od 33000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:v rámci ČR, EU-Rakousko+Slovensko, sídlo spol. ve Veselí nad Lužnicí,
stabilní práce, velmi dobré platové podmínky,
pož.: ŘP - C,E, čistý trestní rejstřík, kartu do digitálního tachografu, profesní průkaz řidiče, časovou flexibilitu a především spolehlivost,
nástup možný ihned, kontakt telefoniky Po-Pá 8:00-15:00 hod.

Poslední změna:2017-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 9783060713

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání