Obchodník pro pracovní portál Profesia.cz, Praha 1

Profesia CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Opletalova 55, 110 00 Praha 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou, ihned
Mzdové podmínky (brutto)
fix dohodou+ obchodní provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Identifikace potenciálních obchodních klientů, partnerů na trhu a následná akvizice a získání klientů.
- Budování a udržování obchodních vztahů s klienty.
- Podílení se na organizaci a přípravě největšího veletrhu v ČR-
Profesia days 2014
- Účast na HR konferencích
- Telefonické, e-mailové kontaktování a případné osobní setkání s potenciálními zákazníky.
- Participace na přípravě plánu prodeje.
- Zodpovědnost za splnění stanovených obchodních cílů, plánů a finančních výsledků.
- Příprava a vedení prezentací ohledně produktů profesia.cz.
- Zastupování a prezentace společnosti v souladu s firemní strategií a kulturou společnosti.
- Vypracovávání cenových podnětů na rozvoj obchodní činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavá, flexibilní a smysluplná práce.
- Možnost dalšího vzdělávání a HR konference
- Možnosti sportovních a jiných firemních aktivit.
- 13. plat.
- Proplacení internetu v domácnosti.
- Masáže, ovoce a nápoje na pracovišti.
- Mobilní telefon a notebook i na soukromé účely.
- Stravenky 95 Kč.
- Příspěvek na MHD.
- Možnost denně rozvíjet trh práce a seberealizace.
- Práce v mezinárodním prostředí pro lídra v HR online náboru.
- Práce v dynamickém a veselém týmu.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu, nám prosím pošlete s Vašim životopisem, i Váš motivační dopis.

Telefonicky budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splňují uvedené požadavky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxe na podobné pozici – Obchodníka, Sales Representative minimálně 1 rok, zkušenosti s telefonickým kontaktováním velká výhoda.
- Podmínkou je znalost a obchodování na českém trhu.
- Znalost spisovného českého jazyka slovem i písmem podmínka
(e-mailová a telefonická komunikace,s klienty)
- Aktivní znalost angličtiny velkou výhodou.
- Znalost prodeje internetových služeb je velkou výhodou.
- Znalost práce na PC (MS Word, Excel, Power Point) na uživatelské úrovni.
- Hledáme zajímavého, charismatického kandidáta, který dokáže naslouchat, má příjemný hlas, je vstřícný a vnímavý v komunikaci, je trpělivý, dravý se sales orientací.
- Hledáme člověka, který vyhledává obchodní příležitosti a je aktivní a samostatný.
- Vyžadujeme ochotu cestovat po ČR.
- Hledáme uchazeče, který vyhledává kontakt s klienty, rád telefonicky kontaktuje potenciální zákazníky.
- Hledáme zároveň zákaznicky orientovanou osobnost, která má vztah k obchodu. Budeme rádi, když to bude týmový hráč, proaktivní, logicky uvažující.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní portál Profesia.cz byl spuštěn v České republice v roce 2007, kde dlouhodobě patříme mezi nejvyhledávanější pracovní portály.

Podílíme se na trendech na trhu práce:

  • vybudovali jsme silnou síť spokojených klientů a vděčných uchazečů o práci

  • jsme odborným partnerem mnohých projektů a konferencí v oblasti lidských zdrojů

  • jsme členem uznávaných českých i mezinárodních profesních a oborových organizací

  • odpovídáme na všechny otázky z českého trhu práce, proto provozujeme:

ID: 1780246  Datum zveřejnění: 24.6.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: fix dohodou+ obchodní provize