PR/event a marketingový specialista
pro pracovní portál Profesia.cz

Místo práce
Opletalova 55, 110 00 Praha 1

Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Termín nástupu
dohodou

plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Do našeho týmu viz. výše hledáme kolegu, který je zdatný v nasledujícich věcech.

Strategie a plánování
  • Zodpovědnost za řízení marketingových aktivit v ČR – služby a eventy na kterých se pracovní portál Profesia.cz prezentuje.
  • Spolutvorba a zodpovědnost za realizaci marketingového plánu a rozpočtu / zodpovědnost za plnění rozpočtu.
  • Návrhy marketingových aktivit zaměřených na podporu prodeje a dosahování stanovených strategických cílů pro Profesia.cz

Sociální sítě
  • Zodpovědnost za implementaci strategie na sociálních sítích (linkedin / facebook / twitter).
  • Rozvíjí povědomí o značce prostřednictvím sociálních médií, generuje návštěvnost.
  • Sleduje trendy ve vývoji nástrojů a aplikací sociálních médií.

PR, tiskové zprávy, masmédia a TV (Public Relations)
  • Zodpovědnost za sběr, analýzu a zpracování dat z databáze Profesia.cz.
  • Zodpovědnost za správnou stylistiku a pravopis odborných článků, tiskových zpráv a vyjádření pro redaktory na téma související s ekonomickými daty a pracovním trhem.
  • Má na starosti mediální výstupy v TV nebo rádiu.
  • Tvorba obsahu do pravidelných newslettrů.

Partnerství
  • Zodpovědnost za jednání s partnery, dohaduje podmínky spolupráce a realizuje dohodnuté aktivity , vytváří nové partnerství – sleduje standardy (partnerské weby, výstavy, bartery).
  • Vytváří nová partnerství.
  • Vede administrativní agendu – smlouvy, faktury, vzájemné zápočty, plnění kampaně, rozpočet.
  • Pravidelně vyhodnocuje partnerské spolupráce, marketingové kampaně, jejich úspěšnost a navrhuje další postupy.

Eventy, konference a veletrhy
  • Příprava a organizace veletrhu práce Profesia days www.profesiadays.cz a odborného veletrhu HR days www.hrdays.cz
  • Součinnost a participace na studentských veletrzích
  • Pravidelný monitoring vývoje trendů v problematice pracovního trhu a odměňování. Sledování periodik a návrhy témat na zpracování článků a tiskových zpráv během roku.
  • Spolupráce s marketingovým ředitelem na Slovensku.
Jiné výhody
  • Zajímavá, flexibilní práce
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Interní jazykové vzdělávání – anglický jazyk
  • Možnosti sportovních a jiných firemních aktivit
  • 13. Plat
  • Proplacení Internetu v domácnosti
  • Práce v dynamickém týmu

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské II. stupně

Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním:
postgraduální

Zaměření, obor:
marketing
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Powerpoint - pokročilý
Řidičský průkaz
B
Požadovaná praxe
Praxe na pozici/v oblasti:

Počet let praxe:
3
Osobnostní předpoklady a dovednosti
  • Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, velkou výhodou je obor marketingu.
  • Anglický jazyk výhodou.
  • Vynikající znalost českého pravopisu.
  • Očekáváme zkušenosti z práce v reklamní agentuře, on-line marketingu min. 2-3 roky.
  • Výborné komunikační dovednosti, kreativní a logické myšlení.
  • Analytické myšlení, velká zvídavost, aktivní přístup a samostatnost.
  • Zkušenosti s vystupováním v TV velkou výhodou.
  • Zkušenosti s organizováním eventů podmínkou.
  • Zkušenosti s tvorbou a korekcí textů na webu i článků do tisku velkou výhodou.
  • Velmi vítaná je praxe ze zahraničí v oblasti online marketingu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Pracovní portál Profesia.cz byl spuštěn v České republice v roce 2007, kde dlouhodobě patříme mezi nejvyhledávanější pracovní portály.

Podílíme se na trendech na trhu práce:

  • vybudovali jsme silnou síť spokojených klientů a vděčných uchazečů o práci

  • jsme odborným partnerem mnohých projektů a konferencí v oblasti lidských zdrojů

  • jsme členem uznávaných českých i mezinárodních profesních a oborových organizací

  • odpovídáme na všechny otázky z českého trhu práce, proto provozujeme:

Hlavní oblast působení společnosti
Jiné obchodní činnosti
Informace o náboru
Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení: 30.4.2015

V případě Tvého zájmu, nám prosím:
1. napiš důvod, proč bychom měli pozvat na pohovor zrovna Tebe
2. pošli kreativní životopis

Telefonicky budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní uvedené požadavky.
Adresa společnosti
Profesia CZ, spol. s r.o.
Opletalova 55 Zobrazit na mapě
110 00 Praha 1
Kontakt
Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Kaňuchová
E-mail: poslat životopis
ID: 2009393  Datum zveřejnění: 17.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou