Administrativní asistent/ka

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vedení agendy manažera distribuce, komunikace a spolupráce s ostatními odděleními
* Zpracování pošty, bankovních výpisů, vedení docházky zaměstnanců
* Vedení pokladny, objednávek a běžné administrativy
* Vedení docházky zaměstnanců, vytváření podkladů pro mzdovou účetní
* Zpracovávání fakturačních podkladů pro účetní oddělení
* Práce s PC

Zamestnanecké výhody, benefity

* Zázemí stabilní zahraniční společnosti
* Příjemné pracovní prostředí
* Dobré platové ohodnocení a další benefity
* Místo výkonu: Nyergesújfalu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Mezinárodní logistická a distribuční společnost

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* SŠ/VŠ vzdělání
* Bydliště v NT kraji (nejlépe okres Komárno nebo Nové Zámky)
* Profesní vyspělost
* Znalost angličtiny na úrovni B1 (jednoduché hovory, převažuje písemná forma) a aktivní znalost maďarštiny
* Praxe na obdobné pracovní pozici
* Zkušenost s personálními procesy velkou výhodou
* Zkušenost s fakturacemi
* Výborná znalost práce s PC – Excel, Word, PowerPoint
* Výborné organizační schopnosti, komunikativnost, pečlivost
* Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2192482  Datum zveřejnění: 20.11.2015