Area Sales Manager & Product Manager - Hojení ran, spotřební materiál

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Okres Piešťany
plný úvazek
Termín nástupu
11.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
1200 - 2000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Vedení a motivace týmu obchodních zástupců
-Plnění obchodních cílů
-Návštěva lékařů, nemocnic a dalších zdravotnických zařízení za účelem propagace produktů a zvýšení prodejů
-Starost o portfolio společnosti
-Pravidelný reporting obchodnímu řediteli
-Kooperace s další pobočkou společnosti
-Návštěvy u klientů, zlepšování vztahů s nimi
-Účast na produktových školeních, na symposiích

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Odpovídající platové ohodnocení ve fixní částce + odměny ve formě provizí z celkového obratu divize hojení ran
-Služební telefon, notebook a automobil
-Práci v zajímavém prostředí menší firmy
-Velmi dobré vztahy mezi ostatními zaměstnanci
-Práci na dobu neurčitou
-Nástup možný IHNED

Informace o náboru

Nástup je možný dohodou, platové rozmezí je myšleno ve fixní složce, k platu náleží ještě bonusy z prodejů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost působící v oblasti zdravotnictví a Medical Devices. Působí zejména v oblasti korektivní dermatologie, hojení ran a kardiologie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Farmacie, Zdravotnictví, Obchod a prodej

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Praxe na pozici Area Sales Managera alespoň 1 rok
-Zkušenost s prací ve zdravotnictví/farmacii alespoň 1 rok (prodej)
-Nekonfliktnost, smysl pro pořádek, dobrý time management, schopnost motivovat podřízené
-Obchodní povaha
-Reprezentativní vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2713473  Datum zveřejnění: 5.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200 - 2000