Operátor CNC strojů – Louny (až 45.000, ubytování)

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1100 - 1300 euro

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenský holding s nejmodernějším technologickým vybavením, které umožňuje soustružení přírubových a hřídelových součástí, vrtání, frézování, broušení, válcování za studena, protahování, kalení, praní dílů, konzervaci dílů a zkoušení mechanických vlastností. Společnost je dodavatel součástí do automotivu, těžkého i lehkého strojírenství po celé Evropě. V rámci další velké expanze hledáme pro jeho závod v Lounech do směnného provozu šikovné strojaře – absolventy i seniory.

Náplň práce a činnosti:
Operátor CNC strojů je kvalifikovaný pracovník, který obsluhuje obráběcí CNC stroje, provádí práce nutné pro chod daného zařízení (soustružení, frézování, broušení, vrtání), a úkony pro zajištění jak kvantitativních, tak kvalitativních potřeb firmy.
• čtení a použití technických podkladů
• korigování obráběcích strojů na požadované tolerance
• upnutí a vyrovnání obrobků
• kontrola používání řezných nástrojů a nastavení a řízení strojů pomocí příslušných obsluhovacích prvků
• čtení údajů různých měřících a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu práce během výrobního provozu
• odzkoušení vyrobených předmětů za použití různých měřicích a zkušebních přístrojů
• ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací
• evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
• znát a řídit se výkresovou dokumentací na dané pracoviště

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient nabízí:
• Nástup ihned, nástupní mzda bez přesčasů a příplatků 35.000,- Kč
• Smlouva na dobu neurčitou
• 25 dní dovolené
• Čtvrtletní bonus za docházku bez absencí
• Příspěvky na stravování
• Pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit příspěvek na dopravu nebo ubytování
• Příplatky za přesčasy, noční, víkendy a svátky
• Bonusy k pracovním a životním jubileím, k narození dítěte apod.
• Práce ve směnném provozu

Informace o náboru

Splňujete téměř všechny z našich požadavků? Máte v okolí někoho, o kom víte, že by to byla pozice přímo pro něj? Neváhejte se nám ozvat. Zašlete CV prostřednictvím odpovědního formuláře či volejte na 736 482 328. Pokud nám někoho doporučíte a nám se podaří ho zaměstnat, finanční odměna Vás nemine!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výroba součástek pro automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

stojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Klient požaduje:
• Úplné střední vzdělání s maturitou v oboru obráběč kovů, obraběčské práce
• Technický přehled a znalost čtení technické dokumentace
• Základní ovládání počítače, práce s jednoduchými uživatelskými aplikacemi
• Slušnost, pracovitost a preciznost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2910786  Datum zveřejnění: 27.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1100 - 1300 euro