Global marketing specialist

PROFI CREDIT Czech, a.s. (MPSV)

Místo práce
nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:PROFI CREDIT Czech, a.s., IČ 61860069, http://www.proficredit.cz
Pracoviště:PROFI CREDIT Czech, a.s. - provozovna, nábřeží Závodu míru 2739, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pardubice
NÁSTUP: dohodou
Náplň práce:
" identifikování byznys příležitostí na trhu půjček v rámci naší skupiny a zvenčí,
" kontrola implementace rozvojových aktivit v jednotlivých zemích,
" optimalizace komunikačních kanálových aktivit - primárně Online, Lead Gens, Affiliate Marketing,
" vylepšení stávajících produktů a vývoj nových produktů v oblasti Retail/Byznys půjček,
" reporting klíčových ukazatelů a status reportů hlavních aktivit za Marketing v jednotlivých zemích (CZ, SK, PL, BG, RU),
" prezentace výsledků Top managementu skupiny.
Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat:
" SŠ/VŠ vzdělání,
" AJ slovem i písmem,
" praktické zkušenosti se spotřebními půjčkami/Online Marketingem na lokální či mezinárodní úrovni PODMÍNKOU,
" praxi z finančního sektoru (bankovní/nebankovní) - PODMÍNKOU,
" dobrá znalost úvěrového trhu/Online prostředí - trhy, segmenty, trendy, konkurence - velkou výhodou,
" znalost finančního byznys modelu - schopnost aplikovat online trendy do finančního prostředí - velkou výhodou,
" čistý trestní rejstřík,
" ŘP sk. B.
V případě nástupu Vám nabízíme:
" možnost realizovat se, cestovat po světě, rozvíjet se a získat mezinárodní zkušenosti v oblasti Marketingu v 5 zemích skupiny,
" perspektivní zaměstnání u stabilní nadnárodní finanční společnosti,
" odpovídající platové podmínky, velmi atraktivní kvartální bonusy,
" být součástí velmi příjemného mezinárodního týmu,
" pracovní poměr na HPP,
" 5 týdnů dovolené,
" notebook,
" mobilní telefon,
" stravenky,
" pitný režim hrazený zaměstnavatelem,
" 3 dny v roce sick days,
" home office.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pardubice

Poslední změna:2016-09-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11358150787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou