Elektrikár/Pomocník Elektrikára

Profi Electric, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
17 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie kompletných elektroinštalačných prác v novostavbách i pri rekonštrukciách, v bytových jednotkách aj priemyselných halách, montáž elektrických zariadení. Čítanie výkresov, vedenie montážneho denníka, práca v tíme.
Znalosť cudzieho jazyka výhodou.

Ubytovanie zabezpečené , stabilná a dlhodobá spolupráca v prípade poctivej a svedomite vykonanej práce. Možnosť platového rastu.

Hľadáme vyučených elektrikárov alebo partie elektrikárov so ŽL ale aj bez ŽL na dlhodobú a stabilnú spoluprácu pri realizácii našich projektov v zahraničí ale aj na Slovensku.
Podmienky: vlastné náradie, znalosť cudzieho jazyka výhodou. Práca na turnusy. Kompletná administratívna podpora pred i počas doby vycestovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnicke

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, prax v obore, zručnosť pre pomocné práce pre elektrikára, ochota pracovať na 2-3 týždňové turnusy

Vykonávame elektromontážne práce priemyselných objektov, rodinných domov, polyfunkčných objektov, bytových spoločenstiev, panelákov a firiem. Našou hlavnou činnosťou sú elektroinštalačné práce, slaboprúdy, oprava a montáž bleskozvodov a výroba rozvádzačov. www.profielectric.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3100456  Datum zveřejnění: 13.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17 eur/hod