Elektrikári

Profi Welders, s.r.o.

Miesto práce
Kalnická cesta 8 Levice, Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
4000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu elektrikárom na projekty v Nemecku a Rakúsku. Montujú sa priemyselné a bytové inštalácie. Nástup možný ihneď.

Okrem seriózneho prístupu, ponúkame možnosť splatnosti faktúr do 7 dní a ďalšie benefity ako príspevky na dopravu a ubytovanie. Výška príspevku, možnosti dopravy (autobusmi/spolujazda/agentúrne vozidlo) a príspevky na ubytovanie sú dohodnuté na osobnom pohovore v závislosti na konkrétnom mieste výkonu práce a bydliska uchádzača o prácu.

Bližšie informácie žiadajte do správy, emailom: info@profiwelders.com , alebo telefonicky: 0911635322. Ak sa hneď nedovoláte, napíšte nám a naša operátorka sa Vám určite ozve späť.http://www.profiwelders.com/sk/registrac ia

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (zbývá ještě 10 dnů)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Telekomunikačná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

ProfiWelders je medzinárodná online databáza kvalifikovaného personálu s potrebnými znalosťami, zručnosťami a skúsenosťami v oblasti riadenia, inžinierskej činnosti, montáže a zvárania v odvetviach priemyslu energetika, potravinárstvo, farmácia, petrochémia a stavebníctvo.

ProfiWelders zvyšuje efektivitu spolupráce. Spája ľudí, ktorí ponúkajú svoje odborné skúsenosti s firmami, ktoré ich skúsenosti potrebujú.

Online databázu pravidelne aktualizuje tím profesionálov v realizácií, personalistike a inžinieringu.

ProfiWelders je zárukou kvalitného preverenia a výberu tých najvhodnejších uchádzačov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kalnická cesta 8
934 01 Levice

Kontakt

ID: 3147132   Datum zveřejnění: 31.7.2017