Asistent/ka coworkingového centra

PROFICIO, o.s. (MPSV)

Místo práce
B. Martinů 1994, 741 01 Nový Jičín, Okres Nový Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (411)

Pracoviště a kontakty

Firma:PROFICIO, o.s., IČ 22734147
Pracoviště:PROFICIO, o.s. pracoviště Nový Jičín, B. Martinů 1994/4, 741 01 Nový Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 11000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Z. 29.9.2015 Pozice je velmi volná a samostatná s jasně danými zodpovědnostmi a nutnými výsledky, vhodná tedy pro velmi zodpovědné osoby schopné samy sebe řídit.
Požadavky: Příjemné vystupování, schopnost rychlé orientace "v novém terénu", samostatnost, kreativitu,
Velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti. Znalost práce na PC - Word, Excel, PowerPoint, GoogleApps. Zájem o nové trendy v oblasti marketingu, vzdělávání atd. ŘP sk. B, Ochotu učit se a pracovat na svém rozvoji, Výhodou je znalost PR a základních grafických programů.
Nabízíme: Prostor pro vytvoření zcela nové aktivity v Novém Jičíně, pracovní dobu na míru, možnost částečné práce z domova, příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředí, smysluplnou samostatnou a tvůrčí práci, mobilní telefon i pro soukromé účely, notebook
Zvýhodněné vstupy na akce pořádané naším spolkem
Úhradu školení pořádných třetími stranami související s výkonem práce.
Náplň práce: Zabezpečení bezproblémového chodu coworkingového centra, zajištění péče o klienty coworkingu, administrativa související chodem coworkingového centra, tvorba svěřené části programu - od vytipování až po realizaci, PR a marketing,
Správa webu a sociálních sítí, komunikace v rámci týmu - grafik, účetní, lektoři apod.
Kontakt: POUZE PÍSEMNĚ - životopis a motivační dopis zaslat na mail: [email protected]

Poslední změna:2015-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 9601110732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou