Asistent/ka coworkingového centra

PROFICIO, z.s. (MPSV)

Místo práce
Palackého 1329, 741 01 Nový Jičín, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (411)

Pracoviště a kontakty

Firma:PROFICIO, z.s., IČ 22734147
Pracoviště:PROFICIO, z.s.-pracoviště II, Palackého 1329/50, 741 01 Nový Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 11000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 30.8.2016 Požadavky: Příjemné vystupování;
Schopnost rychlé orientace "v novém terénu"; Samostatnost; Ochotu učit se a pracovat na svém rozvoji; Velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti; Znalost práce na PC - Word, Excel, PowerPoint, GoogleApps, Facebook;
Zájem o nové trendy v oblasti marketingu, vzdělávání atd.; ŘP sk. B
Výhodou je znalost PR a základních grafických programů
Náplň práce: Zabezpečení bezproblémového chodu coworkingového centra; Zajištění péče o klienty coworkingu; Administrativa související chodem coworkingového centra; Tvorba svěřené části programu - od vytipování až po realizaci; PR a marketing; Správa webu a sociálních sítí; Komunikace v rámci týmu - grafik, účetní, lektoři apod.; Pozice je velmi volná a samostatná s jasně danými zodpovědnostmi a nutnými výsledky, vhodná tedy pro velmi zodpovědné osoby schopné samy sebe řídit. Pozice bude finálně "ušita na míru" konkrétnímu uchazeči.
Nabízíme: Pracovní dobu na míru; Možnost částečné práce z domova; Příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředí; Smysluplnou samostatnou a tvůrčí práci; Mobilní telefon i pro soukromé účely; Notebook; Přístup na vzdělávací akce sledující nejnovější trendy v oblasti PR, osobního rozvoje, IT; Úhradu školení pořádných třetími stranami související s výkonem práce
Adresa pracoviště: Nový Jičín, Palackého 50, (budova gymnázia, pravé křídlo)
Kontakt: POUZE písemně na e-mail: [email protected]; zaslat email s uvedením zájmu o danou pozici, který bude obsahovat životopis a motivační dopis. Bez těchto náležitostí nebudou žádosti zařazeny do výběrového řízení.

Poslední změna:2016-08-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11343020727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B