Manažér projektov, predajca

PROFIL NÁBYTEK, a.s.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1000 a alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie zákaziek pre Slovenskú republiku, správa existujúcich zákazníkov.

Informácie o výberovom konaní

Zašlite svoj životopis na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vybavovanie interiérov

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadšenie pre prácu s ľuďmi / pre ľudí, odvahu pustiť sa so skúseným manažérom do budovania niečoho nového, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, fair play, súlad s našimi hodnotami (Zrozumiteľnosť - Starostlivosť - Spoľahlivosť), vítané sú skúsenosti s obchodom a chuť uplatniť svoje nápady .

Zameriavame sa na kompletné vybavenie interiérov pre zdravotníctvo, domovy sociálnej starostlivosti, laboratóriá, kancelárie, hotely, predajne, showroomy, bytové interiéry a ďalšie. Poskytujeme všetky služby ako sú poradentství, návrhy, projekty aj rozpočty. Je pre nás dôležité prichádzať s novými nadčasovými a originálnymi koncepty pre jednotlivé zariadenia, ktorými sa odlíšite a zaujmeme ako tuzemské, tak i zahraničných zákazníkov a významné investormi. Sme už viac ako 25 rokov na trhoch v krajinách EÚ.
ID: 2927631  Datum zveřejnění: 22.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 600 - 1000 a alebo dohodou