PLC/Motion programátor Fanuc, Omron, Siemens

Proindustry s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, USA, Veľká Británia, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj, spúšťanie a odovzdávanie strojov po celom svete využívajúce riadiace systémy FANUC, OMRON a SIEMENS. Paletizačné, distribučné, transportné systémy v potravinárskom a chemickom priemysle.
Hľadáme šikovných ľudí s technickou zručnosťou a dobrou znalosťou PLC programovania, znalosť motion systémov nieje podmienkou nakoľko bude doplnená školením, avšak je veľkou výhodou.
Dôležitá je ochota cestovať a znalosť programovania PLC. Práca si vyžaduje fulltime dispozíciu a nieje vhodná pre ľudí so záväzkami kôli častému cestovaniu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

SIMATIC STEP 7 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť pôsobiaca ako dodávateľ služieb v oblasti inštalácií priemyselných a potravinárskych technológií po celom svete.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Proindustry s.r.o.
Kríková 10B
82107 Bratislava