Seřizovač, mechanik

Project Controls, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Za Humny 3301, 697 01 Kyjov, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-15
Mzdové podmínky (brutto)
14500 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (7223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Project Controls, s.r.o., IČ 25561871
Pracoviště:Project Controls, s.r.o. - pracoviště Za Humny, Za Humny 3301/18, Boršov, 697 01 Kyjov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-15
Mzdové rozpětí:od 14500 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, motivační programy, jazykové a další odborné vzdělávání, další bonusy

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Za Humny 3301/18, 697 01 Kyjov. Na této pozici budete odpovědný zejména za: bezproblémový chod strojních zařízení. Náplň práce: zajišťuje seřízení strojů a výrobních linek, provádí preventivní prohlídky dle plánu, provádí výměnu nástrojů, provádí nastavení parametrů lisů, zodpovídá za seřízení robotů, provádí úpravy parametrů strojů, identifikuje a analyzuje závady, vede záznam o údrzbě. Požadujeme: SŠ, SOU vzdělání, praxe v automotive výhodou (výrobní společnosti), zkušenosti v oblasti údržby, seřizování výrobních linek, základní znalost práce na PC, ŘP sk. B, ochota pracovat ve třísměnném provozu, samostatnost a pracovní nasazení. Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, motivační programy, jazkyové a další odborné vzdělávání, další bonusy. Kontakt na tel. 518 699 710 od 8:00 do 12:00 hod, na mail: [email protected], [email protected]

Poslední změna:2017-02-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12170430727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B