Skladníci

PROMET FOUNDRY a.s. (MPSV)

Místo práce
Jiráskova 1327, 755 01 Vsetín, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
13500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:PROMET FOUNDRY a.s., IČ 25832913
Pracoviště:PROMET FOUNDRY a.s. 01, Jiráskova 1327, 755 01 Vsetín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 13500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SKLADNÍCI
Požadujeme: vzdělání minimálně vyučen, základní znalost práce na PC, oprávnění na VZV, dobrý fyzický a zdravotní stav, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost. Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
Nabízíme: stravenky
První kontakt: své životopisy zasílejte na email: [email protected], tel. 724 508 543
Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
ov. 26.5.17

Poslední změna:2017-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12559090715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)