Investiční obchodník/ce v realitách a finančních službách ostrava

PROMET REAL s.r.o. (MPSV)

Místo práce
28. října 3138, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-03
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realitní makléři (33340)

Pracoviště a kontakty

Firma:PROMET REAL s.r.o., IČ 27830411
Pracoviště:28. října 3138/41, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-03
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: [email protected]
DO PŘEDMĚTU EMAILU PROSÍM UVEĎTE "INVESTIČNÍ OBCHODNÍK". Na základě předloženého životopisu budou vybraní zájemci/kyně pozváni k ústnímu pohovoru.

Hledáme vhodného/nou kandidáta/tku na pracovní pozici INVESTIČNÍ OBCHODNÍK/CE V REALITÁCH A FINANČNÍCH SLUŽBÁCH.

Náplň práce:
vyhledávání výhodných nákupu nemovitostí pro další prodej;
vyhledávání výhodných výnosových nemovitostí do portfolia společnosti;
hledání vhodných lokalit, komunikace s vlastníky, profesionální jednání, analýza a hodnocení budoucí prosperity;
příprava podkladů pro zpracování a uzavření kupních, nájemních smluv apod.;
monitorování aktiv konkurenčních společností v oblasti akvizic;
vyhledávání nabídek v oboru facility managementu, rekonstrukce nemovitostí a staveb, které může společnost realizovat.

Požadujeme:
ÚSO vzdělání
trestní bezúhonnost,
obchodní zkušenosti v realitách, ve stavebnictví – obchodně, ve finančních službách, řešení pohledávek z hypotéčních úvěrů,
příjemné vystupování, flexibilita, kreativita,
řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme: plat + prémie, provizní bonusy, auto, notebook a telefon s paušálem.

Nástup ihned.

Poslední změna:2014-10-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7371850718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B