Referent/ka nákupního oddělení

promiro s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Cihlářská 557, 344 01 Domažlice, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-06
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nákupčí (3323)

Pracoviště a kontakty

Firma:promiro s.r.o., IČ 61774111
Pracoviště:Cihlářská 557, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-06
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE:
-Každodenní komunikace s českými i zahraničními dodavateli (písemně a telefonicky)
- Zpracování a administrace poptávek, objednávek a další korespondence
- Kontrola stavu skladu a zajištění materiálu pro výrobu
- Aktualizace dat v systému
- Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
- Běžná administrativně-obchodní činnost
POŽADUJEME:
- Minimálně středoškolské vzdělání
- Dobrou znalost alespoň 1 cizího jazyka slovem i písmem, němčina výhodou
- Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook).
- Samostatnost a pečlivost při výkonu práce
- Komunikační a organizační dovednosti
NABÍZÍME:
- Plat: od 18tis. Kč (po zaškolení a v závislosti na dosažené kvalifikaci možnost růstu)
- Práce na HPP
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Nástup možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na adresu [email protected] nebo kontaktujte telefonicky na čísle 379775021.

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 11822780787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou