Účetní

Promorange s.r.o.

Místo práce
Rytířská 399/24, 11000 Praha 1, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledaným kandidátem je účetní.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v krásné kanceláři přímo v centru Prahy.

Informace o náboru

Své životopisy prosím posílejte v anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Italský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy
Podvojné účetnictví - Základy
Jednoduché účetnictví - Základy
Pokladna - Základy
Hospodářská korespondence - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hostess & Promoter se od roku 2006 věnuje Field Marketingovým projektům. Během této doby se specializovala v oblasti In Store propagaci, Street Marketingu a MICE a vytvořila tak dlouhodobou spolupráci s mnoha přímými klienty a agenturami.

Naše společnost má databázi čítající více než 100.000 evropských lidských zdrojů a má 5 kanceláří v Itálii, Španělsku, Švýcarsku a České republice. Po deseti letech aktivity a nepřetržitého investování do výzkumu a inovací, misí Hostess & Promoter je zajistit kvalitu, personifikaci a nabídnout organizátorům mezinárodních eventů jednoho evropského partnera.

Projektujeme a počítačově řídíme jednotlivé procesy, přímo a bez prostředníka, nabíráme, selektujeme a trénujeme personál. Naše společnost je k dispozici svým obchodním partnerům 24 hodin denně - koordinujeme aktivity, personál a následně tvoříme reporty - případně nabízíme také uskladnění, přepravu a produkci materiálů.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2896255  Datum zveřejnění: 17.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou