Automechanik osobních automobilů

PROMOTERI.EU s.r.o.

Místo práce
Rudolfovská 35, České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Nabízený plat (hrubého)
15 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- oprava, servis a údržba vozů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- úvodní školení
- přátelský kolektiv
- dobrá dopravní dostupnost
- práce s moderní technologií

Informace o náboru

Firma Paukner spol.s r.o., autorizovaný servis japonských vozů, přijme na plný pracovní úvazek automechanika osobních automobilů s nástupem nejpozději do 1.12.2016.

V případě zájmu zašlete prosím kontaktní osobě email se svým aktuálním životopisem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučen v oboru
- alespoň 1 rok praxe
- ŘP sk. B
- spolehlivost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

O společnosti Promoteri.eu
Promoteri.eu je největší ryze českou agenturou zaměřenou na promotéry (z anglického promotion – podpora, propagace značek, výrobků, akcí a dalších) a hostesek podle potřeb a představ klientů. Promotéři na jakýchkoli místech (eventech, školeních, předváděcích, ale i kulturních akcích) profesionálně zastupují značky či odvětví daného klienta a oslovují a detailně seznamují lidi s jejich portfoliem. Díky uložené historii o veškerých uskutečněných akcích mají Promoteri.eu možnost poslat na každou novou kampaň toho nejvhodnějšího promotéra. Od roku 2006 bylo v české a slovenské republice prostřednictvím agentury uskutečněno přes 2 000 akcí a databáze promotérů a hostesek obsahuje 5 500 registrovaných kontaktů, z nichž je polovina prověřených a vyzkoušených. I díky tomu získávají klienti dlouhodobé spolupracovníky pro svoje kampaně na podporu značky či produktů, které promotéři přijímají za své.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

Promoteri.eu s.r.o.
Turnovská 8
180 00 Praha 8
ID: 2771330   Datum zveřejnění: 18.10.2016